Livioon Polska to Twoje ulubione produkty w dobrych cenach i możliwość tworzenia własnego – dodatkowego lub pełnowymiarowego – biznesu.

 

Search
 

Blog

Czy sprzątanie może być trendy? Modne sposoby na czyste mieszkanie

Od mody nie da się uciec. Czy wiesz, że trendy nie dotyczą tylko stroju, makijażu czy fryzury? Ich wpływ możemy dostrzec niemal w każdej dziedzinie życia, nawet w… produktach do sprzątania! Na szczęście moda na połączenie natury z funkcjonalnością doskonale służy nam i naszym mieszkaniom.

Grasz w zielone?

Od kilku lat coraz silniejszy staje się tzw. ekotrend. Chętnie otaczamy się naturalnymi składnikami, ograniczamy zbędną chemię i zwracamy uwagę na bezpieczeństwo produktów, które stosujemy – dotyczy to przede wszystkim kosmetyków, ale nie tylko.

Również w przypadku produktów do pielęgnacji domu ważne są przyjazne, bezpieczne składy. Nie mniej liczą się ich walory użytkowe: zapach, łatwość stosowania, przyjemne dla oka opakowanie. W końcu jako społeczeństwo konsumenckie mamy rosnące wymagania!

Srebro do prania?!

Jednym z najbardziej pożądanych dodatków w produktach tzw. chemii domowej jest nanosrebro. Wchodzi ono w skład najlepszych preparatów czyszczących czy piorących i gra rolę delikatnego, ale skutecznego zabójcy mikrobów. Co więcej, pełni tę funkcję od setek lat! Już w starożytności wierzono, że srebro chroni przed chorobami i zatruciami. W trakcie epidemii dżumy bogaci rodzice dawali natomiast swoim dzieciom do ssania srebrne łyżeczki. Dziś znamy dużo lepsze sposoby na wykorzystanie jego właściwości!

Nanosrebro świetnie sprawdza się między innymi w produktach do prania. Livioon stosuje je w serii Simply Home, proponując płyny do prania i zmiękczania tkanin. Nie dość, że pachną wręcz obłędnie, to jeszcze pielęgnują nawet najdelikatniejszą odzież! Po użyciu środków z nanosrebrem, ubrania odzyskują swój kolor i co najważniejsze – są idealnie czyste oraz miękkie.

Eko znaczy czysto

Ekologiczne mogą być również produkty do czyszczenia najróżniejszych powierzchni – od kuchni przez łazienkę, aż po okna. Powinny być przy tym wydajne i łagodne dla skóry. Z pomocą znów przychodzi Livioon i linia Simply Home. To seria skutecznych „czyścików” po brzegi wypełnionych substancjami aktywnymi.

Simply Kitchen Cleaner wyczyści kuchenkę, piekarnik, lodówkę czy blaty, nie powodując przy tym nieestetycznych smug i zarysowań. Jego dodatkowe atuty? Pięknie nabłyszcza, a jeszcze lepiej pachnie! Simply Bathroom Cleaner nadaje się natomiast do wszelkich powierzchni łazienkowych. Nie stanowią dla niego problemu ani zabrudzone fugi ani osad na armaturze albo zacieki w kabinie prysznicowej. Simply Window & Glass Cleaner rozprawi się z brudem na szklanych powierzchniach, a Simply Universal Cleaner… z zabrudzeniami każdej innej powierzchni!

Który z tych środków najbardziej by Ci się przydał? Kliknij na zdjęcie i zamów swój Livioon Simply Cleaner już teraz!

 

 

Leave a Reply