Livioon Polska to Twoje ulubione produkty w dobrych cenach i możliwość tworzenia własnego – dodatkowego lub pełnowymiarowego – biznesu.

 

Search

Luksus, na który Cię stać

Ekskluzywne perfumy, naturalne kosmetyki i środki higieny domu. Najlepsza jakość jest w zasięgu Twojej ręki i... portfela.
tanie perfumy, odpowiedniki, Livioon

PERFUMY DAMSKIE I MĘSKIE

Na każdą okazję i na każdą kieszeń. Unikalne perfumy dla osób, które zapachem chcą wyrazić siebie. Odpowiedniki znanych marek w niższych cenach.

KUP TERAZ
kosmetyki naturalne, Livioon Polska, tanie perfumy odpowiedniki

KOSMETYKI DO TWARZY, CIAŁA I WŁOSÓW

Naturalna pielęgnacja? To proste! Opracowane przez profesjonalistów formuły łączą najlepsze właściwości roślinnych ekstraktów ze zdobyczami współczesnej nauki.

Dowiedz się więcej

PRODUKTY DO PIELĘGNACJI DOMU

Twoje mieszkanie też zasługuje na dobre kosmetyki! Wybieraj łagodne, skuteczne oraz bezpieczne produkty do czyszczenia i ciesz się pachnącymi wnętrzami.

Dowiedz się więcej
Najlepsze odpowiedniki znanych perfum

Perfumy Livioon to odpowiedniki znanych zapachów w niższych cenach. Piękne i trwałe, są przy okazji przyjazne portfelowi, a w szerokiej ofercie każdy znajdzie coś dla siebie.

Zniżki nawet do 60%

Livioon Polska to społeczność konsumencka, dzięki której swoje ulubione perfumy i kosmetyki możesz kupować nawet 60% taniej – za każdym razem!

Kariera z Livioon Polska

Czy wiesz, że dzięki produktom Livioon możesz stworzyć dla siebie dodatkowy dochód, a nawet pełnoetatowy biznes? Wspieramy przedsiębiorcze postawy, zapewniając narzędzia rozwoju i… sowite wynagrodzenia.

Chcesz taniej kupować ulubione perfumy i kosmetyki, a nawet na nich zarabiać? Powiemy Ci, jak to zrobić.

Nasz sekret

Na czym polega tajemnica społeczności Livioon Polska? Korzystamy z ulubionych perfum i naturalnych kosmetyków, które chętnie polecamy przyjaciołom i znajomym. Dzięki temu cieszymy się nie tylko wysoką jakością produktów, ale też dodatkowymi zniżkami i wynagrodzeniem.
Dołącz do nas
s

BLOG

O perfumach i urodzie wiemy wszystko. Jak dobierać zapachy, jak dbać o piękny wygląd, jak poprawić standard życia? Tego wszystkiego dowiesz się z naszego bloga.