Livioon Polska to Twoje ulubione produkty w dobrych cenach i możliwość tworzenia własnego – dodatkowego lub pełnowymiarowego – biznesu.

 

Search
 

O Livioon

Serce Livioon International bije w Polsce, ale jego rytm czują mieszkańcy całej Europy, a niedługo - całego świata.

Polska firma z globalnymi aspiracjami

Serce Livioon International bije w Polsce, ale jego rytm czują mieszkańcy całej Europy, a niedługo - całego świata.

Jako Livioon Polska tworzymy społeczność konsumencką, skupioną wokół oryginalnych, inspirowanych Prowansją perfum oraz naturalnych kosmetyków marki Livioon. Wierzymy, że wysoką jakością po prostu trzeba się dzielić – dlatego chętnie polecamy je innym.

Mamy przy tym wielkie szczęście, bo nasi klienci i współpracownicy to ludzie, którymi po prostu chcemy się otaczać: energiczni, pewni siebie i uśmiechnięci. Livioon Polska stwarza im możliwość zbudowania własnego biznesu na bazie sprawdzonych produktów. Z nami każdy ma szansę na rozwój oraz niezależność finansową.

ZAMÓW

Dla mnie Livioon to przede wszystkim możliwości biznesowe. Współpracę rozpoczęłam, żeby kupować perfumy taniej i dorobić sobie trochę do studenckiego kieszonkowego. Szybko się okazało, że produkty mają super potencjał! Teraz korzystają z nich wszystkie moje koleżanki, a ja mam dodatkowy dochód.

Marzena z Zamościa

Dzięki Livioon wiem, że naturalna pielęgnacja nie musi być droga. Jakość produktów jest na rewelacyjnym poziomie, a co najlepsze wcale nie kosztują dużą. W ofercie znajdzie się coś dla każdego: perfumy, kosmetyki i nawet środki do pielęgnacji domu. Komu mogę je polecić? Przede wszystkim osobom, które cenią sobie luksus, ale nie chcą za niego przepłacać.

Magda z Jaworzyny

Pokochałam perfumy Livioon od pierwszego powąchania. Dzisiaj te piękne i trwałe zapachy towarzyszą mi codziennie, również dlatego, że zdecydowałam się na współpracę z Livioon. Nie żałuję! Produkty są rewelacyjne, a ceny – bardzo atrakcyjne. Zyskałam nie tylko nowe, ulubione perfumy, ale też dodatkowe źródło dochodu.

Kasia z Lublina

CHCESZ DOŚWIADCZYĆ LUKSUSU?

Livioon Polska zaprasza Cię do świata, w którym przenikają się luksus i przystępność. Tworzymy możliwości, o których dotąd mogłaś tylko pomarzyć!