Livioon Polska to Twoje ulubione produkty w dobrych cenach i możliwość tworzenia własnego – dodatkowego lub pełnowymiarowego – biznesu.

 

Search
 

Współpraca

CO MOŻESZ ZYSKAĆ?

Livioon Polska to wiele możliwości - dla każdego. Nie ważne, ile masz lat, skąd jesteś i czym się zajmujesz. Mamy coś właśnie dla Ciebie!
  • luksusowe perfumy damskie oraz męskie
  • naturalne kosmetyki pielęgnacyjne
  • środki do pielęgnacji domu
  • stała zniżka na wszystkie kosmetyki – 30% taniej na start
  • prowizje za rekomendacje produktów
  • możliwość tworzenia własnych sieci sprzedaży

Pracuj z nami

Livioon Polska to społeczność konsumencka - polecamy produkty Livioon w ramach marketingu sieciowego, budujemy własne biznesy. Zobacz, na czym to polega!
JAK WYGLĄDA WSPÓŁPRACA?

WSPÓŁPRACA Z LIVIOON W PIGUŁCE

To takie proste! Wystarczy 5 kroków, by zacząć zarabiać dzięki Livioon.

Zacznij od przetestowania naszych produktów! Zamów dowolne perfumy, sprawdź jak działają kosmetyki Livioon – to krok 1.

Krok 2 – gdy już zakochasz się w ofercie Livioon, skontaktuj się z nami! Wprowadzimy Cię w świat społeczności konsumenckiej, opowiemy jak wygląda praca i damy skuteczne wskazówki do rozwoju Twojego biznesu – nieważne, czy chcesz dorobić do pensji czy zbudować własne imperium!

Krok 3 – zarejestruj się i kup pakiet startowy. Teraz możesz pokazać swoim znajomym kosmetyki i perfumy Livioon, na pewno im się spodobają! Dziel się próbkami, rozmawiaj, organizuj spotkania przy kawie, na których zaprezentujesz swoją ofertę. Zbieraj zamówienia i zarabiaj na marży.

Krok 4 – zaproś do współpracy kolejne osoby. Szukaj ich wśród zadowolonych klientów, a następnie opowiedz o możliwościach Livioon – tak, jak my opowiedzieliśmy o nich Tobie. Teraz możesz czerpać zyski nie tylko ze swojej pracy, ale także z pracy swojego zespołu.

Krok 5 – powtórz krok 3 i 4. To naprawdę proste! Im więcej sprzedajesz, im więcej osób tworzy Twoją strukturę, tym wyższe stają się Twoje zarobki. Możliwości są nieograniczone – kto wie, może to właśnie Ty staniesz się kolejnym dyrektorem Livioon?

UMÓW SIĘ NA ROZMOWĘ

Z Livioon Polska każdy może odnieść sukces - Ty też! Porozmawiajmy o tym. Wybór miejsca i czasu zależy od Ciebie - Skype, Messenger czy spotkanie w cztery oczy? Wspólnie ustalimy najlepszą formę rozmowy.
Podaj swój adres, żebyśmy mogli odpowiedzieć na Twoje zgłoszenie.